چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته، در فضایی بالغ بر 30 هزار متر مربع برگزار می شود و تاکنون حضور بیش از 300 شرکت داخلی و100 شرکت خارجی در آن قطعی شده است.
شرکت هایی از کشورهای آلمان، انگلستان، سوئیس، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، چین، فنلاند، بنگلادش، بلژیک، جمهوری چک، روسیه، اوکراین، استرالیا، لهستان، بلغارستان، سوئد در این نمایشگاه حضور دارند و همزمان با آن شرکت های ایرانی نیز آخرین دستاوردهای خود را در زمینه تولید تجهیزات و خدمات حوزه حمل و نقل ریلی ارایه می کنند.
تعداد شرکت های خارجی مشارکت کننده در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته نسبت به سال گذشته 400 درصد افزایش یافته است و شرکت های داخلی هم امسال با رشدی 200 درصدی حضور دارند.

همچنین آخرین دستاوردهای شرکت های ایرانی خارجی در زمینه قطعات مصرفی واگن های اتوبوسی، واگن های باری، شرکت های حمل و نقل ریلی، شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر ونگهداری و خدمات بیمه ای، ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.
ارائه توانمندی های شرکت های ایرانی، افزایش تولید و صادرات، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولید کنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت های روز این صنعت در جهان، از اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع ریلی ایران است.

enlightenedشرکت آرتا به عنوان اصلی ترین تامین کننده و مجری پارکت ، کفپوش و دیگر کالاهای دکوراسیون داخلی ، در این نمایشگاه افتخار همکاری ویژه دارد .