برگزاری جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی در جزیره کیش
اولین جشنواره مستقل و تخصصی مد و لباس اسلامی ایرانی کیش در اردیبهشت ماه سال جاری به همت بخش غیر دولتی و با همکاری امور زنان منطقه آزاد کیش برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این جشنواره طی روزهای 16 تا 20 اردیبهشت ماه، از ساعت 16 تا 23 در برج های طلایی جزیره کیش برگزار می شود.
بنابر این گزارش، در این جشنواره تولیدکنندگان پوشاک، صاحبان برند، صاحبان مزون، طراحان لباس، فعالین بخشهای مختلف مد و پوشاک، فروشندگان پوشاک، سرمایه گزاران حوزه مد و پوشاک، اساتید و دانشجویان، انجمن‌ها و اتحادیه‌های صنعت نساجی و پوشاک ضمن رقابت سالم، با شرکت در سمینارها و کارگاه های آموزشی، دانش فنی و علمی خود را ارتقاء می دهند.
همچنین، ارائه الگوهای تازه منطبق با فرهنگ ملی و شئونات دینی، بهره‌گیری از فرصت‌های عرضه محصولات در بازارهای منطقه، امکان تولید و عرضه صنعتی و حرفه‌ای در بازارهای ملی و بین المللی، معرفی فعالان صنعت مد و لباس کشور و رقابت با محصولات مشابه غیر ایرانی، ایجاد حس رقابت بین طراحان لباس، تولید کنندگان پوشاک، بالابردن سطح دانش فنی و علمی فعالان این حوزه، نمایش ماهیت و موجودیت صنعت مد و لباس اسلامی ایرانی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این جشنواره در جزیره کیش است.

enlightenedشرکت آرتا به عنوان اصلی ترین تامین کننده و مجری پارکت ، کفپوش و دیگر کالاهای دکوراسیون داخلی ، در این نمایشگاه افتخار همکاری ویژه دارد .